Memorijal „ Mirko Vincetić“ u Viljevu

08 Svi

U organizaciji Lovačkog društva „Kuna“ Viljevo prve nedjelje mjeseca svibnja, na strelištu nedaleko Lovačkog doma održano je peto redovno gađanje, a drugo memorijalno na stajaću metu srnjaka sa visoke čeke. Pored članova Društva, gosta iz Slovenije g. Tomaža Pirih iz Bleda Memorijalu je nazočio i Đuro Dečak , predsjednik Hrvatskog lovačkog saveza.
Pucalo se sa udaljenosti od 110 metara s tri hica sa visoke čeke s naslonom. Po raspucavanju, budući da su u prvom krugu oba imala maksimalni učinak od 30 krugova , prvo mjesto pripalo je Mirku Knežević iz Viljeva. Prigodne nagrade organizatora, Hrvatskog lovačkog saveza, i Općine Viljevo uručio je Đuro Dečak, predsjednik Hrvatskog lovačkog saveza uz pomoć Damira Vincetića, sina preminulog člana Društva Mirka Vincetića i lovkinje Anice Slačanac, voditeljice Lovnog ureda Donji Miholjac.