Našice: Festival Dani slavonske šume

20 Ruj

Lovački savez Osječko-baranjske županije i ove godine je sudjelovao na Festivalu “Dani slavonske šume” održanom u našičkom parku.
Program je započeo dodjelom lovačkih odlikovanja zaslužnim lovcima s područja Lovnog Ureda Našice, a organizirana je i prigodna izložba kapitalnih trofeja čijim su vlasnicima dodijeljene zlatne medalje.  Održano je i natjecanje u kuhanju lovačkog čobanca u kojem su sudjelovali članovi 20-ak lovačkih društava.  Ocjenjivački sud  u sastavu Stanislav Vinković-kuharski šef te Branka Zlosa i Ivica Furjan, odabrao je pet natjecatelja koji su za “naj čobanac” nagrađeni prigodnim paketom Podravkinih proizvoda, a prva tri natjecatelja dobila su i medalje Županijskog lovačkog saveza koje im je dodijelio dopredsjednik ŽLS-a Dragan Zlosa. Prvo mjesto osvojili su članovi LD “Sokol” iz Koške, drugi su bili članovi LD “Jastreb” Ostrošinci, a treći članovi LD “Vepar” Gašinci. Četvrto i peto mjesto pripalo je LD “Srndać” iz Đakovačkih Selaca i LD “Krndija” iz Našica.

Video sadržaj