Predstavnici Lovačkog Saveza Osječko-baranjske Županije osvojili državno prvenstvo u lovnoj kinologiji

08 Stu

Predstavnici Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije pobjednici su 12. Lovno kinološkog kupa Sveti Hubert, državnog prvenstva Hrvatskog lovačkog saveza, održanog u Novom Vinodolskom od 5. do 6. studenog.

Naš savez predstavljali su Vladimir Mak (LD „Čepin“ Čepin), Antonio Kovčalija (LD „Patka“ Dalj) i Vjekoslav Pavlečić (LD „Jelen“ Bolman) sa psima njemačkim oštrodlakim ptičarima.

Dosada su državno prvenstvo osvajali po dva puta Lovački savez Grada Zagreba i LS Zadarske Županije te LS Zagrebačke županije čak sedam puta.

Predstavnike smo imali i u 11. Kupu za pse glasnog gona u gateru na divlju svinju.
Članovi LD „Vepar“ Trnava, Dinko Crnov i Miro Hanulak, sa psima alpskim brak jazavčarima zauzeli su peto mjesto ekipno.

VIŠE FOTOGRAFIJA USKORO.