Održana sjednica Izvršnog odbora LS OBŽ

14 Pro

Pod predsjedanjem prof. Zlatka Stolnik u Selcima Đakovačkim održana je 7. Sjednica Izvršnog odbora Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije.  Prihvaćeno je Financijsko izvješće  o radu  Saveza za prvih 11 mjeseci, kao i Izvješće o održanom u Đakovu centralnom obilježavanju dana lovaca  Sv Hubert . Članovi Izvršnog odbora saslušali su i  informaciju o izvršenome shodno obavljenom u kolovozu Javnom pozivu o mogućnosti sufinanciranja projekata za unapređenje lovstva na području OBŽ. Lovačka društva najviše interesa pokazala su za kupnju zemljišta za osnivanje remiza za divljač ( odobreno 7 zahtjeva ), 5 zahtjeva za projekt za unapređenje lovnog turizma, te 1 zahtjev za opremanje hladnjače za prihvat mesa divljači. Imajući u vidu da se velika većina društava  ne služi elektronskom poštom kao načinom komunikacije, članovi Izvršnog odbora smatraju da se  Zapisnici i ostali važni dokumenti članicama  i dalje nastave slati poštom, osim članicama s područja Lovnog ureda Valpovo  koje su iskazale interes  da poštu primaju elektronskim putem. Članovi Izvršnog odbora primili su  k znanju da će  počevši od petka ( 16. prosinca ) početi s dodijelom lovačkih kalendara za učlanjene članice.