Skupština LS OBŽ 15. Ožujka u Đakovu

11 Ožu

Pripreme vezano uz održavanje 20. po redu Skupštine LS OBŽ bila je glavna točka 12. Sjednice Izvršnog Odbora održane u Đakovu pod predsjedavanjem predsjednika Zlatka Stolnika.

Skupština će se održati u prostorijama DVD Đakovo,  15. Ožujka s početkom u 17,30h. Domaćin Skupštine je Lovačko društvo „Jelen“ Đakovo.

Zastupnici učlanjenih članica saslušati će izvješća o proteklom radu te donijeti plan rada i financijski plan za ovu godinu. Učešće u ovogodišnjem 10. Sajmu Lova i ribolova „SALORI“ koji će se održati od 12-14. Travnja bila je također točka dnevnog reda o kojoj su raspravljali članovi Izvršnog odbora.
Sajam će se održati na Pampasu čime će se moći odviti svi planirani sadržaji.

Vezano uz projekt „Unošenje i čuvanje divljači u zajedničkim lovištima na području OBŽ“ članovi IO zaključili su da se i ove godine po istoj cijeni isporuke priđe provođenju projekta shodno ranije utvrđenom načinu isporuke. Na sjednici je bilo i riječi o štetama na poljoprivrednim kulturama tvrtke Belje d.d. Darda kao i o tijeku ocjenjivanja trofeja divljači stečenih u lovnoj sezoni 2012/13.