Đakovo: Održana 20.Skupština LS OBŽ

21 Ožu

Pod predsjedanjem Zlatka Stolnika održana je 20. po redu redovna Skupština Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije. Zastupnici 107. učlanjenih članica u ovom Savezu saslušali su izvješća o proteklome radu, te donijeli plan rada i financijski plan za 2013. godinu. Od gostiju Skupštini su se odazvali: Zoran Vinković, gradonačelnik grada Đakovo, Sliva Wendling, pročelnik Upravnog odjela za poljoprivredu i ruralni razvoj, te dva rado viđena tajnika Ivica Budor , tajnik Hrvatskog lovačkog saveza i Antun Repić tajnik Lovačkog saveza Virovitičko- podravske županije.

U planu rada dat je naglaska na potrebno angažiranje vezano uz provedbu Projekta : Napučivanje lovišta s divljači u zajedničkim lovištima OBŽ koji provodi Osječko-baranjska županija, potrebi legalizacije objekata, suradnji s JP Hrvatske šume i Poljoprivrednim fakultetom u Osijeku, sudjelovanje u sadržajima u kojima sudjeluju lovačka društva, te angažiranju na 10. po redu Sajmu lova, ribolova i turizma SALORI 2013. koji će se održati u Osijeku od 12.-14. Travnja.

Domaćin Skupštine bilo je Lovačko društvo „Jelen“ Đakovo.