Darda: Odlikovano 40 lovaca

15 Pro

Lovački savez Osječko-baranjske županije u prostorijama Lovačkog doma „Fazan“ Darda, sinoć je upriličio  svečano uručenje lovačkih odlikovanja Hrvatskog lovačkog saveza zaslužnim lovcima s područja Lovnog ureda Baranja. Po uvodnim riječima Zlatka Stolnik,  predsjednika Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije prišlo se dodijeli odlikovanja i to prvog reda petorici, drugog desetorici i trećeg 25-orici lovaca.  Predsjedniku Saveza kod dodijele odlikovanja pomogli su Dražen Cvetko, voditelj Lovnog ureda  Baranja i Ante Milardović zamjenik predsjednika Saveza i član Izvršnog odbora s područja Lovnog ureda Baranja.  S ovom dodjelom završena je dodjela za područje OBŽ. Ukupno je u šest Lovnih ureda dodijeljeno 200 odlikovanja.