U tijeku je održavanje lovačkih Skupština

07 Tra

U Lovačkom savezu Osječko-baranjske županije koji objedinjuje rad 107 učlanjenih članica u tijeku je održavanje redovnih, a ponegdje i izbornih Skupština. Svoju redovnu Skupštinu imali su lovci LD „Jastreb“ Petrijevci , „Fazan“ Bizovac, „Lisica“ Punitovci, „Sokol“ Koška, „Kobac „ Golinci, dok je izborna Skupština LD „Jelen“ Marijanci održana sinoć u Kunišincima. Na skupštinama je analiziran dosadašnji rad, te donijeti planovi rada za iduće godišnje razdoblje. Donosimo nekoliko slika iz održanih skupština. Opširnije o održanim Skupština u broju Glasa lova i ribolova za mjesec svibanj.

Održavanje Skupština privodi se kraju i očekuje se da će do kraja mjeseca svibnja iste biti održane u svim učlanjenim članicama.