Dodijeljena odličja za Lovni ured Miholjac

14 Stu

Lovački savez Osječko-baranjske županije u prostorijama Lovačkog doma Lovačkog društva „Vidra“ Donji Miholjac, u izgradnji, sinoć je upriličio  svečano uručenje lovačkih odlikovanja Hrvatskog lovačkog saveza zaslužnim lovcima s područja Lovnog ureda Donji Miholjac. Po uvodnim riječima Anice Slačanac, voditelja Lovnog ureda,  prisutnima se obratio u ime domaćina Josip Sabo. Odlikovanja dvadesetorici lovaca iz lovačkih društava s područja Lovnog ureda Donji Miholjac   uručio  je Zlatko Stolnik, predsjednik Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije. Za subotu, 21. studenog predviđeno je da se odličja uruče za lovce s područja Lovnog ureda Đakovo. Dodjela odlikovanja obaviti će u Gorjanima, u prostorijama mjesnog DVD-a.