100 godina LD Fazan Laslovo

20 Lip

Polaganju su prisustvovali Róbert Jankovics, saborski zastupnik , Ivica Budor i Hrvoje Kukas, predsjednik i tajnik Hrvatskog lovačkog saveza, Antun Blažević, predsjednik Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije, kao i Ladislav Kočiš, predsjednik Lovačkog društva iz Laslova.

Stota obljetnica proslavljena je u dvorištu lovačkog doma, koji je na ponos svim laslovačkim lovcima.
Svečanosti je prisustvovao velik broj predstavnika brojnih drugih lovačkih društava, kao i udruge građana iz Laslova: kulturno-umjetničko društvo  Petőfi Sándor, dobrovoljno vatrogasno društvo, DZMH ogranak Laslovo čiji je zbor Rozmaring i nastupio kako bi otpjevali himne Hrvatske i Mađarske na početku svečanosti.

Goste je, nakon uvodnih skladbi Rogista Osječko-baranjske županije, pozdravio predsjednik Ladislav Kočiš, a u svome izvještaju osvrnuo se na prošlost društva.

Nakon njega, okupljenima su se obratili Róbert Jankovics, Antun Blažević i Ivica Budor, čestitali su na obljetnici i zaželjeli daljnju uspješnu suradnju.

Zaslužnim članovima dodijeljena su odlikovanja Hrvatskog lovačkog saveza, kao i zahvalnice za doprinos u radu društva.

Video sadržaj