HLS: Akcija prikupljanja pomoći za stradale u potresu

13 Sij

Akcija prikupljanja pomoći za članice stradale u potresu

Hrvatski lovački savez, nakon održanog Predsjedništva, uputio je poziv sa zamolbom na sudjelovanje u akciji prikupljanja pomoći kako bi se izravno pomoglo svim članicama koje su stradale u potresu. Zamolba za odaziv na akciju odaslana je lovačkim savezima županija, lovačkim udrugama i lovačkim društvima kao i lovcima pojedincima. Otvoren je i zaseban račun, a popis svih donatora bit će objavljen u Lovačkom vjesniku i Dobroj kobi. Svima je upućen dopis slijedećeg sadržaja:

Poštovani,

suočeni s posljedicama razornog potresa molimo da se u akciju prikupljanja pomoći za stradale u potresu uključe svi županijski lovački savezi, lovačke udruge i lovci prikupljanjem novčanih sredstava kojima će se izravno pomoći članicama.

Popis svih donatora biti će objavljen u „Lovačkom vjesniku“ i „Dobroj kobi“

Sredstva (donacije) će se prikupljati na zasebni račun Hrvatskog lovačkog saveza broj:

IBAN; HR9623400091510945579, Model: 00, Poziv na broj: 451-03

U očekivanju Vašeg odaziva,