Lovno kinološke manifestacije

28 Ruj

Tijekom listopada biti će organizirane dvije lovno-kinološke manifestacije na području naše županije.

9. listopada (nedjelja) 2022. u zajedničkom lovištu XIV/132 „Osijek“ održati će se IPO ptičara. Početak manifestacije je u 8h u lovačkom domu Mursa Osijek.

Izlučno natjecanje u radu pasa ptičara za Državno prvenstvo - Kup sv.Huberta, održati će se u nedjelju, 23. listopada na prostoru zajedničkog lovišta XIV/153 "Bolman".
Za najuspješnije pse i njihove vodiče biti će dodijeljeni prigodni pehari.
Lovno kinološki kup sv. Hubert održati će se u Varaždinu, 12. i 13. studenog, gdje će natjecatelji Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije braniti prošlogodišnji naslov prvaka.

Zainteresirani vlasnici pasa, za obje manifestacije se mogu prijaviti u Savez, 0996060630 (Andrašević G.) ili na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.