Valpovo: U petak 25.04. Skupština Saveza

17 Tra

Pripreme za održavanje redovne Skupštine Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije bila je glavna točka održane u mjestu Tiborjanci pod predsjedanjem Zlatka Stolnik 19. po redu sjednice Izvršnog odbora. Skupština će s održati u petak, 25. ovog mjeseca  u Restoranu „Park“ u Valpovu. Zastupnicima,njih 106-orici predložene su izmjene i dopune Statuta vezano uz novinu da predsjednik Saveza predlaže članove Izvršnog odbora, a i uvodi se funkcija počasnog predsjednika. Predloženi su i novi zastupnici u Skupštinu Hrvatskog lovačkog saveza: Vlado Mađarić iz Belišća, Antun Mak iz Čepina i Zlatko Stolnik iz Đakova koji se predlaže i za člana Izvršnog odbora Hrvatskog lovačkog saveza. Članovi Izvršnog odbora saslušali su Informaciju o održanom Sajmu lova , ribolova i turizma, utvrdili troškove te konstatirali da je broj izlagača smanjen, ali ne i broj posjetitelja.

Utvrđen je i način sudjelovanja lovačkih društava na Manifestaciji 6. Dani vina i turizma Osječko-baranjske županije koja će se održati 03. svibnja u Osječkoj Tvrđi.