Donja Motičina: Zlatku Stolniku jednoglasno peti mandat

16 Velj

Po održanim sastancima  tijekom mjeseca siječnja u svih 6 lovnih ureda koliko ih djeluje na području Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije  u  Donjoj Motičini, općinskom sjedištu,  održana je 13. veljače  redovna Izborna skupština Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije kojom je predsjedao  dipl. ing. Dragan Zlosa.  Na šestoj po redu izbornoj Skupštini  prihvaćena su izvješća o proteklome radu, te donijet plan rada i financijsko poslovanje za 2015 godinu. Jedini kandidat za predsjednika u slijedećem mandatnom razdoblju istaknut je dosadašnji predsjednik Saveza Zlatko Stolnik koji je i jednoglasno izabran za slijedeće četverogodišnje razdoblje. Izabran je Izvršni odbor od 13 članova, te Nadzorni, Stegovni i Arbitražni sud.  Skupštini su se obratili te pozdravili sve nazočne Zamjenik župana Željko Kraljičak, Načelnik policijske uprave Osječko-baranjske Milan Baričević te Načelnik Općine Donja Motičina Željko Kovačević, koji su i jedini sudjelovali u raspravi.