Josipovac: Održana izvještajna skupština LS OBŽ

26 Ožu

U prostorijama Mjesnog odbora Josipovac održana je izvještajna skupština Lovačkog Saveza Osječko-baranjske županije. Skupštini je prisustvovalo 65 predstavnika od ukupno 103 članice Saveza.
Nakon otvaranja skupštine od strane predsjednika Saveza Antuna Blaževića izabrana su radna tijela skupštine. Podnesena su izvješća o radu Izvršnog odbora saveza i njegovih povjerenstava, financijsko izvješće te izvješće nadzornog odbora koje je pročitao Vlado Benko, predsjendik nadzornog odbora. Članovima skupštine obratili su se i gosti: Tihomir Florijančić, predsjednik gradskog vijeća Grada Osijeka, Ilija Pranjić iz Upravnog odjela za poljoprivredu Osječko-baranjske županije te Antonio Repić, Tajnik Lovačkog Saveza Virovitičko-podravske županije.