Lovci u manifestaciji „Susreti prijateljstva“

26 Lip

U ovogodišnju 18. po redu manifestaciju po imenu „Susreti prijateljstva“  koja pokazuje  bogatstvo šokačke tradicije, uključila su se i lovačka društva gastro-kuhanjem . Slavko Dešić, načelnik Općine Drenje i sam član jednog od tri lovačka društva koliko ih djeluje na području Općine Drenje  izrazio je želju da u manifestaciji koja pokazuje bogatstvo šokačke tradicije sudjeluju i lovci. Ovom pozivu odazvala su se lovačka društva čije je sjedište i van općine. Tako je u revijalnom kuhanju kotlovine i čobanaca sudjelovalo LD „Kuna“ iz Levanjske varoši, „Jelen“  iz Đakova, „Srndač“ Selci Đakovački, „Lisica“ Punitovci , „Fazan“ Satnica , „Fazan“ Potnjani, „Jelen“ Bračevci, „Vepar“ Paučje i  ekipa iz LD „Čepin“ iz Čepina.

Manifestaciju je posjetio i Zlatko Stolnik, predsjednik Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije  u društvu s dopredsjednikom saveza Antunom Mak i Ivicom Batori,  članom Izvršnog odbora Lovačkog saveza OBŽ.